قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مسابقات جایزه بزرگ والیبال ساحلی دریاچه ارومیه برگزار شد

مسابقات جایزه بزرگ والیبال ساحلی دریاچه ارومیه برگزار شد
شناسهٔ خبر: 120579 -
اخبار استان
تبریز - تیم آذران بدنه ایلخچی نماینده والیبال ساحلی آذربایجان شرقی در مسابقات جایزه بزرگ دریاچه ارومیه کاپ قهرمان را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فینال مسابقات والیبال ساحلی جایزه بزرگ دریاچه ارومیه بین تیم‌های آذران بدنه ایلخچی و آذرماد تهران شامگاه جمعه در منطقه آق گنبد ایلخچی برگزار شد.

در این بازی جذاب که با برتری ۲ بر صفر آذران بدنه ایلخچی همراه بود، رکورد تعویض زمین برای اولین بار در والیبال ساحلی کشور شکست و نزدیک به ۱۰ تعویض در یک ست انجام گرفت.

نتیجه این بازی به ترتیب ذیل بدست آمد؛ ست اول ۳۷ بر ۳۵ و ست دوم با نتیجه ۲۱ بر ۱۷ به سود تیم صنایع آذران بدنه ایلخچی پایان یافت.

همچنین تیم نان کامل اطهر بناب مقام سوم را بدست آورد و تیم قطعات خودرویی الما شهرستان نقده جایزه کاپ اخلاق را کسب کرد.

گفتنی است، مسابقات والیبال ساحلی جایزه بزرگ دریاچه ارومیه با حضور ۲۶ تیم از ۵ استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، اردبیل و گلستان به مدت ۲ روز در منطقه آق گنبد ایلخچی برگزار شد.

مراسم اهدای جوایز نفرات و تیم‌های برتر که در مجموع پانصد میلیون ریال بود با حضور حبیب ستوده نژاد مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، حسن فیروزی فرماندار اسکو، جواد امام زاده معاون ورزشی اداره کل ورزش جوانان استان و رامین نظامی خواه بخشدار شهرستان ایلخچی و جمعی از مسئولان شهری و استانی برگزار شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات