قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

تمامی برنامه های عید غدیر در آذربایجان شرقی مردمی برگزار شد

تمامی برنامه های عید غدیر در آذربایجان شرقی مردمی برگزار شد
شناسهٔ خبر: 120503 -
اخبار استان
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تمامی برنامه های عید غدیر در آذربایجان شرقی مردمی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی به مناسبت عید غدیر خم در سطح استان برگزار شد، اظهار کرد: در میادین، فضای باز و مساجد برنامه‌های بسیاری داشتیم و بیش از هزار موکب در تبریز فعال بوده و به عاشقان امام علی (ع) خدمت رسانی کردند و هرکسی به نحوی ابراز ارادت کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ادامه داد: علاوه‌بر آن مواکب و ایستگاه‌های صلواتی بسته‌های معیشتی آماده کرده و میان نیازمندان توزیع کردند و نهادهای دولتی بیشتر نقش تسهیل‌گری داشتند و همه‌ی برنامه‌ها مردمی بودند.

وی افزود: در تمام نقاط شهر و استان شاهد برنامه‌های گسترده‌ای در خصوص عید غدیر خم بودیم و آذین بندی و کاروان خودرویی راه افتاده و در کل نقاط شهر حضور داشتند و مجموعه‌های دولتی نیز تلاش کردند تا نقش مهمی ایفا کنند و برخی فروشگاه‌ها به مناسبت این عید بزرگ، تخفیف ویژه داده بودند و پویش‌های مختلفی راه افتاده بود و اطعام علوی به شکل مناسبی در سطح استان انعکاس یافت.

وی خاطرنشان کرد: پیاده روی در دو مسیر باغ فجر به طرف مصلا و میدان بهشتی به سمت مصلای اعظم امام خمینی (ره) انجام شد و مواکب در مسیر پذیرایی کرده و جمعیت قابل توجهی ابراز ارادت کردند و غرفه‌هایی ویژه کودکان راه افتاده بود و خود نوجوانان که نسل چهارم انقلاب نیز به امیرالمومنین (ع) ابراز ارادت کردند.

حسینی یادآور شد: تعدادی خودروها رایگان مسافرکشی می‌کردند و سالن‌های آرایشی به مناسبت غدیر برای عروسان تخفیف ویژه دادند که باید قدردانی کرد و همه به نحوی در حد توان خدمت رسانی کردند و تاکنون چنین غدیر باشکوهی در استان برگزار نشده بود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات