قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی خبر داد؛

جریمه هزار میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا و ارز در آذربایجان‌شرقی

جریمه هزار میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا و ارز در آذربایجان‌شرقی
شناسهٔ خبر: 120482 -
اخبار استان
تبریز- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: در سه ماه نخست امسال متخلفان حوزه قاچاق کالا و ارز در استان به پرداخت بیش از یک‌هزار و ۱۵ میلیارد و ۴۲۸ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، صمد حضرتی افزود: این میزان جریمه در جریان رسیدگی و مختومه شدن یک هزار و ۱۱۰ پرونده تخلف در این حوزه برای متخلفان صادر شده است.

وی با بیان اینکه در سه ماه نخست سال گذشته نیز به دنبال رسیدگی و مختومه شدن یک هزار و ۹ پرونده تخلف در این حوزه، برای متخلفان حدود یک هزار و ۵۳۱ میلیارد ریال جریمه صادر شده بود اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال یک هزار و ۱۰۰ پرونده تخلف در حوزه قاچاق کالا و ارز به واحدهای اجرای احکام این استان وارد شده و رسیدگی به ۱۵۰ پرونده تخلف نیز در جریان است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: در این بازه زمانی متخلفان حوزه کالا و خدمات نیز در واحدهای اجرای احکام استان به پرداخت بیش از ۶۳۸ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

حضرتی با اشاره به اینکه این میزان جریمه پس از رسیدگی و مختومه شدن ۲ هزار و ۶۲۱ پرونده تخلف در این حوزه صادر شده است ادامه داد: در سه ماه نخست سال گذشته نیز به دنبال رسیدگی به چهار هزار و ۹۶۸ پرونده تخلف، متخلفان این حوزه بیش از پنج هزار و ۱۴۳ میلیارد ریال جریمه شده بودند.

وی یادآور شد: در سه ماه نخست امسال ۲ هزار و ۷۵۶ پرونده تخلف در حوزه کالا و خدمات به واحدهای اجرای احکام وارد شده است و در زمان کنونی رسیدگی به ۲۱۷ پرونده تخلف در این حوزه ادامه دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۷۷ پرونده تخلف در حوزه بهداشت، دارو و درمان رسیدگی و مختومه شد و در رسیدگی به این پرونده‌ها برای متخلفان این حوزه بیش از ۶ میلیارد و ۶۸۳ میلیون ریال جریمه صادر شده است.

حضرتی میزان جریمه صادر شده برای متخلفان حوزه بهداشت، دارو و درمان را در سه ماه نخست سال گذشته سه میلیارد و ۱۶۹ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: طی این مدت ۲۵۴ پرونده تخلف در این حوزه رسیدگی و مختومه شده بود.

وی اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال نیز ۱۸۳ پرونده تخلف در این حوزه به واحدهای اجرای احکام وارد شده و رسیدگی به ۱۲ پرونده تخلف در این حوزه در جریان است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات