قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فرماندار شهرستان تبریز تاکید کرد؛

ضرورت ساماندهی سرویس های مدارس برای آغاز سال تحصیلی در تبریز

ضرورت ساماندهی سرویس های مدارس برای آغاز سال تحصیلی در تبریز
شناسهٔ خبر: 120480 -
اخبار استان
تبریز- فرماندار شهرستان تبریز با تاکید بر ساماندهی سرویس مدارس و آمادگی مدارس برای آغاز سال تحصیلی، گفت: آموزش و پرورش از اکنون به مسئله سرویس مدارس ورود کند.

به گزارش خبرنگار مهر، یونس فاتح ظهر پنج شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تبریز گفت: آموزش و پرورش از اکنون به مسئله سرویس مدارس ورود کند تا با ساماندهی بهتر در سال جدید تحصیلی شاهد ترافیک غیرقابل تحمل شهری نباشیم.

فاتح با تاکید بر اینکه انسان محور توسعه پایدار است، افزود: توسعه کشور بستگی به نیروی با نشاط و پر انرژی دارد و دانش آموزان امروز آینده سازان کشور هستند.

وی با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت نسل آینده کشور، ادامه داد: تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف به همکاری با آموزش و پرورش هستند.

فاتح همچنین با بیان اینکه جهاد تبیین ضرورت امروز جامعه است، گفت: جهاد تبیین مأموریتی است که بارها در بیانات رهبر معظم انقلاب مورد تأکید و اشاره قرار گرفته است و ایشان ابعاد مختلف آن را توصیف کرده‌اند.

وی گفت: بایستی زمینه و بستر مناسب برای روشنگری در مدارس فراهم شود از این رو دوره‌های آموزش تبیین گری به منظور افزایش آگاهی دانش آموزان برگزار شود.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت استفاده از خودروهای مینی بوس به جهت کاهش آمار ترافیک شهری، افزود: شورای اسلامی شهر تبریز نرخ مصوب سال تحصیلی جدید برای خودروهای مینی بوس را اعلام کند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات