قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

شهردار تبریز:

اولویت سرمایه گذاری در تبریز با ایرانیان خارج از کشور است

اولویت سرمایه گذاری در تبریز با ایرانیان خارج از کشور است
شناسهٔ خبر: 120414 -
اخبار استان
تبریز- شهردار تبریز گفت: اولویت سرمایه گذاری در تبریز با ایرانیان خارج از کشور است و از آنها برای حضور در پروژه های سرمایه گذاری تبریز حمایت می کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوب هوشیار در جلسه شورای عالی سرمایه‌گذاری با اشاره به اینکه ایرانیان و به‌ویژه آذربایجانی‌های ساکن در خارج از کشور علاقمند به سرمایه‌گذاری در ایران و سرزمین آبا و اجدادی خویش هستند، گفت: اولویت سرمایه گذاری در شهر تبریز با ایرانیان خارج از کشور به ویژه آذربایجانی‌های ساکن در کشورهای مختلف است.

وی با تأکید بر اقناع سرمایه‌گذاران ایرانی ساکن در خارج از کشور خاطرنشان کرد:: جذب سرمایه گذار یکی از مهم‌ترین اقدامات در توسعه و عمران شهری است و می‌توان از ظرفیت ایرانی‌ها و حتی آذربایجانی‌های ساکن در اروپا استفاده کرد.

هوشیار تاکید کرد: بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی علاقمند به سرمایه‌گذاری در ایران هستند و وظیفه ما شناسایی هدفمند و جذب این سرمایه‌گذاران با گفتمانی صحیح است.

همچنین حجت‌الاسلام سید کاظم زعفرانچی‌لر، رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز نیز اظهار کرد: همه باید عزم جدی جهت معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری با محوریت برجسته سازی تبریز وجود داشته باشد، کشورهای هدف را مشخص کرده و تور اینفو راه اندازی کنیم.

وی افزود: در حالت کلی اگر بتوانیم ظرفیت‌ها و نیازهای تبریز را مطرح کنیم تا شهر تبریز مورد توجه قرار گیرد سرمایه گذاران به صورت خودجوش جذب خواهند بود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات