قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دومین کلان بیمارستان کشور با نام «غدیر» افتتاح می‌شود

دومین کلان بیمارستان کشور با نام «غدیر» افتتاح می‌شود
شناسهٔ خبر: 120405 -
اخبار سراسری
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افتتاح کلان بیمارستان فوق پیشرفته غدیر در روز جمعه خبر داد و گفت: این کلان بیمارستان ۸۲۱ تختخوابی در روز عید سعید غدیر خم با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

به گزارش «تابناک»، بهرام عین اللهی در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه یکی از سیاست های اصلی وزارت بهداشت، ایجاد کلان بیمارستان هاست، اظهار کرد: هدف از ساخت کلان بیمارستان ها این است که مراجعه کننده مجموعه خدمات پزشکی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی خود را توامان، به طور کامل، به آسانی و یکجا دریافت کند و به مراکز مختلف مراجعه نکند.

وی گفت: با همین رویکرد در روز عید سعید غدیر خم، دومین کلان بیمارستان کشور با نام «غدیر» توسط رئیس جمهور در مجتمع بیمارستانی شهدای تجریش افتتاح خواهد شد.

 عین اللهی اظهار کرد: بیمارستان غدیر دارای ۸۲۱ تخت، ۶۸ تخت اورژانس و ۲۴ اتاق عمل است و همه تجهیزات مورد نیاز در این بیمارستان نصب و راه اندازی شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد: بیمارستان غدیر مجهز به پیشرفته ترین هلی پورت یا محل فرود بالگرد اورژانس با قابلیت ارتباط با سازمان هواپیمایی کشوری و اورژانس کشور است که از طریق آن مصدومان در کمترین زمان با بالگرد به این بیمارستان منتقل می شوند. همچنین در روز افتتاح بیمارستان غدیر، با همکاری اورژانس تهران نخستین پرواز از محل هلی پورت بیمارستان غدیر صورت می گیرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات