قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

درخواست هوادار مضروب استقلال از باشگاه

درخواست هوادار مضروب استقلال از باشگاه
شناسهٔ خبر: 120356 -
اخبار سراسری
هوادار مضروب استقلال گفت: از اتفاقاتی که در نخستین تمرین آبی‌پوشان رخ داد شوکه هستم و از باشگاه می‌خواهم که پیگیر وجهه از دست رفته ما باشد.

به گزارش تابناک، تسنیم نوشت: نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال ‌تحت تأثیر حضور برخی اراذل و اوباش قرار گرفت و این افراد با حضور روی سکوهای کمپ مرحوم ناصر حجازی برخی تماشاگران را کتک زدند.

احسان رستگاری هوادار مضروب استقلال در واکنش به حمله اراذل به جایگاه تماشاگران و کتک خوردن از آنها‏ به خبرنگار تسنیم گفت: من یک هوادار عاشق هستم و برای دلم و علاقه‌ای که به استقلال دارم و برای حمایت از تیمم به تمرین آمدم اما اتفاقاتی افتاد که شوکه شدم و باعث شد به نوعی ”هنگ“ کنم. اطرافیان و دوستان و آشنایان از من می‌پرسند که چه کار کرد که این اتفاق افتاد. در صورتی که ما برای تشویق تیم‌مان به محل تمرین آمدیم.

وی عنوان کرد: این حق هوادار هست که نظرش را بگوید و نسبت به عملکرد مدیران باشگاه و حتی کادرفنی تیم معترض باشد. در تمام دنیا مرسوم است و حتی بزرگترین بازیکن دنیا هم مانند مسی با آن همه افتخار، وقتی هواداران پاری‌سن‌ژرمن از این بازیکن ناراحت بودند، مسی را ”هو“ کردند اما آنجا کسی به تماشاگران حمله نکرد. ما هم در تمرین خیلی مسالمت‌آمیز اعتراض‌مان را نسبت به عملکرد مدیران باشگاه بیان کردیم و به دنبال هیچگونه درگیری و اغتشاشی نبودیم.

هوادار مضروب استقلال افزود: فقط در حال شعار علیه مدیران باشگاه بودیم و کار خاص دیگری انجام ندادیم اما به یکباره دیدیم که چند نفر غول‌پیکر در حال بالا آمدن از نرده‌ها هستند. من هم کار خاصی نکردم و انتظار نداشتم آنها به من حمله کنند. شاید لباس زردرنگ من باعث شد که بیشتر به چشم بیایم و این افراد مستقیم به من حمله کردند. قبلاً در زمان علیرضا منصوریان هم به تمرین رفته و این افراد را دیده بودم و چون سابقه آنها را می‌دانستم هیچ عکس‌العملی نشان ندادم. در حال حاضر هیچ شکایتی از این اراذل و اوباش ندارم اما از باشگاه استقلال می‌خواهم پیگیر وجهه از دست رفته ما باشد. 800 کیلومتر از اهواز نیامدم که تهدید شوم، اراذل و اوباشی که به ما حمله کردند از ابتدای تمرین در زمین بودند و هیچ کس هم به آنها کاری نداشت.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات