قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

زمان تحویل خودروهای وارداتی مشخص شد

زمان تحویل خودروهای وارداتی مشخص شد
شناسهٔ خبر: 120289 -
اخبار سراسری
پس از مدت ها از آغاز فرایند واردات و ترخیص خودروها از گمرک های کشور، زمان تحویل اولین سری خودروهای وارداتی به مشتریان مشخص شد.

به گزارش «تابناک» به نقل از آخرین خودرو، اولین خودرویی که در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی عرضه شد، چانگان CS35 پلاس سایپا بود و در چند هفته گذشته متقاضیان این خودرو فرایند تکمیل وجه برای خرید این خودرو را طی کرده اند. حال شب گذشته خبرنگار آخرین خودرو در حاشیه مراسم رونمایی از زوتی DL5 پارس خودرو، گفت و گویی را با یکی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا داشت. به گفته این مدیر ارشد فرایند اخذ مجوزهای استاندارد چانگان CS35 طی شده است و محموله های جدید این خودرو هم وارد گمرک غرب تهران شده اند.

به گفته این مدیر سایپا، در حال حاضر چالشی برای شماره گذاری و تحویل خودروهای وارداتی چانگان CS35 پلاس به مشتریان وجود ندارد و صرفاً فرایند اداری این خودروها در حال طی شدن است. همچنین گفته می شود که اولین سری خودروهای وارداتی در پایان تیر ۱۴۰۲ به دست خریداران خواهد رسید.

چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ به پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژر TGDi مجهز است و ۱۵۸ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر (W-DCT) توان را به چرخ های جلوی CS35 پلاس می رساند. فرمان کمکی برقی، جلو آمپر یکپارچه با مالتی مدیا، سنسور پارک و دوربین عقب، دوربین پارک زیر آینه شاگرد، سقف پانوراما، تریم داخلی چرم مصنوعی، رینگ آلومینیومی ۱۸ اینچی، کروز کنترل، ترمز پارک برقی، اتوهلد، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، چراغ روشنایی روز، سنسور نور، تهویه اتوماتیک، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، استارت دکمه ای و… از جمله امکانات چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ است.

در چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ امکاناتی مانند تهویه اتوماتیک، سقف پانوراما، دوربین زیر آینه، کیسه های هوای جانبی و پرده ای دیده نمی شود و رینگ این نسخه از CS35 پلاس هم ۱۷ اینچی است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات