قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

پیش بینی تندباد موقت و گرد و خاک برای تهران

پیش بینی تندباد موقت و گرد و خاک برای تهران
شناسهٔ خبر: 120179 -
اخبار سراسری
- طبق اعلام اداره کل هواشناسی تهران در دو روز آینده احتمال وزش باد شدید توام با گرد و خاک در جنوب و غرب و تندباد موقت و رگبار در شمال شرق استان وجود دارد.


به گزارش تابناک به نقل از شفقنا، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بررسی نقشه‌های پیش‌بینی و تحلیل برونداد الگوهای پیش‌یابی عددی بیانگر جوی نسبتاً پایدار و آسمانی صاف تا کمی ابری طی پنج روز آینده روی استان تهران است.

طی این مدت در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود و طی دو روز آینده در بعضی ساعت‌ها رخداد وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک و کاهش دید موقت به‌ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان مورد انتظار است.

طی دو روز آینده در ارتفاعات گاهی افزایش ابر و در ارتفاعات بالادست شمال شرقی استان رخداد تندباد موقت و رگبار باران با احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست.

آسمان تهران فردا (۱۱ تیر) صاف و گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۱۲ تیر) صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۴۱ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات