قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته آزمون ارشد از امروز

آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته آزمون ارشد از امروز
شناسهٔ خبر: 120147 -
اخبار سراسری
مهلت مجدد انتخاب رشته‌های تحصیلی برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون ورودی کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ که تاکنون انتخاب رشته نکرده‌اند، از امروز آغاز می‌شود.


به گزارش تابناک، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ و اطلاعیه‌های تاریخ ۸ و ۱۶ خرداد و با توجه به تقاضا‌های مکرر داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به انتخاب رشته نشده‌اند و برای مساعدت به آنها، ترتیبی اتخاذ شد که این داوطلبان بتوانند از امروز شنبه ۱۰ تیرماه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۱ تیر ماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

بر این اساس صرفاً این دسته از داوطلبان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مندرجات اطلاعیه‌های فوق و با در نظر داشتن نکات ذیل به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.

بنا بر اعلام سازمان سنجش، برای داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، امکان ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی وجود ندارد.

همچنین به دلیل عدم امکان معرفی برای مصاحبه در رشته‌های دارای شرایط خاص و آزمون عملی در این مرحله، داوطلبان از درج این رشته‌ها خودداری کنند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات