قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

وقوع دو تصادف مرگبار با شتر در مشهد و ریگان کرمان

وقوع دو تصادف مرگبار با شتر در مشهد و ریگان کرمان
شناسهٔ خبر: 119973 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی مشهد گفت: تصادف ۲ دستگاه خودرو سواری پژو با یک نفر شتر در محور مشهد سرخس یک کشته و چهار مصدوم بر جای گذاشت.

عکس آرشیوی است.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد نگهبان اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در کیلومتر ۷۵ محور مشهد سرخس، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد یک دستگاه خودرو پژوپارس با ۲ سرنشین با یک نفر شتر برخورد و در متعاقب آن نیز یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با سه نفر سرنشین نیز با شتر برخورد کرده است.

نگهبان بیان کرد: در این حادثه راننده ۵۰ ساله پژوپارس به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرد و سرنشین دیگر این خودرو به همراه سه سرنشین سواری پژو ۴۰۵ مصدوم شدند که بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس خراسان رضوی، فرمانده انتظامی مشهد با ابراز تأسف از این سانحه خاطرنشان کرد: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و تحقیقات تکمیلی در این زمینه در جریان است.

برخورد پژو با شتر در ریگان چهار کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت

در همین حال، هلال احمر استان کرمان اعلام کرد که برخورد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با شتر در محور ریگان- ایرانشهر چهار کشته و ۲ مصدوم داشت.

به گزارش ایرنا به نقل از جمعیت هلال احمر کرمان، محل این حادثه کیلومتر ۱۵ محور ریگان- ایرانشهر(سیستان و بلوچستان) بوده که ساعت ۱:۳۵ بامداد روز پنجشنبه رخ داد.

در پی کسب اطلاع از برخورد خودرو سواری با شتر یک تیم امداد هلال احمر به محل حادثه اعزام، مجروحان و متوفیان بعد از امدادرسانی به عوامل مربوطه تحویل شدند.

محورارتباطی ریگان- ایرانشهر- چابهار از جاده های ترانزیتی و شریان مهم کشوری به شمار می رود که آمار سوانح آن بالاست و در بسیاری از محدوده های نیازمند بهسازی و دوبانده شدن است.

شهرستان ریگان در ۲۸۵ کیلومتری جنوب شرق مرکز استان کرمان و در مرز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات