قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

اطلاعیه دانشگاه علامه‌ درباره برخورد با یک دانشجو

اطلاعیه دانشگاه علامه‌ درباره برخورد با یک دانشجو
شناسهٔ خبر: 119894 -
اخبار سراسری
 به دنبال انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی درباره برخورد فیزیکی یک نگهبان دانشگاه علامه، با یک دانشجو اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از همشهری آنلاین، در این اطلاعیه آمده است: این اتفاق ناخوشایند است ... دانشگاه بررسی‌های فوری و لازم را در دستور کار قرار داده و چنانچه قصوری از سوی فردی رخ داده باشد، بر اساس مقررات، اقدام لازم را انجام خواهد داد.

متن اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه علامه‌طباطبائی به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

روابط‌عمومی دانشگاه علامه‌طباطبائی در راستای انتشار ویدئویی از دانشکدۀ مدیریت و حسابداری این دانشگاه در تاریخ ۵ تیرماه ۱۴۰۲ در خصوص اتفاق رخ داده حین برگزاری امتحانات، اطلاعیه‌ای به شرح ذیل صادر می‌کند:

هم‌اکنون امتحانات پایان ترم در تمام دانشکده‌های دانشگاه در جوّی آرام در حال برگزاری است. بدیهی است، بخشی از جوّ آرام امتحانات ناشی از حضور همه‌جانبۀ استادان، دانشجویان و مسئولان دانشگاه است و در این راستا یکی از وظایف انتظامات دانشگاه، نظارت و کنترل بر ورود و خروج حوزه‌های امتحانی است.

بر این اساس در روز دوشنبه، پنجم تیرماه تعداد معدودی از دانشجویان دانشکدۀ مدیریت و حسابداری دانشگاه پیش از شروع امتحان، قصد ورود به فضای برگزاری امتحان را داشته‌اند که انتظامات آن دانشکده طبق وظیفۀ خود و در جهت برقراری نظم و انضباط به آنها تذکراتی را ارائه می‌دهد و پس از عدم تمکین یکی از دانشجویان پسر، منجر به این اتفاق ناخوشایند شده است.

دانشگاه علامه‌طباطبائی در جهت ارائۀ تصویری شفاف و دقیق درمورد این اتفاق، بررسی‌های فوری و لازم را در دستور کار قرار داده است و چنانچه قصوری از سوی فردی رخ داده باشد، بر اساس مقررات، اقدام لازم را انجام خواهد داد.

گفتنی است؛ رسانه‌های معاند در راستای ایجاد التهاب، تشنج و مخدوش کردن چهرۀ آرام دانشگاه، برنامه‌ریزی رسانه‌ای مفصلی را در دستور کار خود قرار داده‌اند، اما دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه با هوشیاری و آرامش کامل وظایف خود را به نحو احسن به انجام می‌رسانند».

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات