قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

اعلان قرمز برای دستگیری مدیرعامل «بهنام خودروسازان»

اعلان قرمز برای دستگیری مدیرعامل «بهنام خودروسازان»
شناسهٔ خبر: 119868 -
اخبار سراسری
دادستان مرکز استان هرمزگان با اشاره به صدور اعلان قرمز برای دستگیری مدیرعامل شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان، گفت: عضو هیات مدیره این شرکت در رودان بازداشت شده و جبران خسارت مالباختگان و اعاده حقوق آنها اولویت کاری دستگاه قضایی است.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، علیرضا احمدی منش با اشاره به استمداد مالباختگان شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان از دستگاه قضایی، اظهارکرد: برای رسیدگی به این پرونده شعبه ویژه ای در دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس تعیین شده است و برای تبدیل این پرونده حقوقی به کیفری، تاکنون ۴۰ مالباخته شکایت خود را ثبت کرده اند.
 
وی ادامه داد: دستور ممنوع الخروج بودن اعضای هئیت مدیره این شرکت صادر شده و براساس آخرین بررسی‌ها، مدیرعامل شرکت نیز قبلاً از کشور خارج شده است.
 
به گفته دادستان مرکز استان هرمزگان؛ اکنون برای مدیرعامل این شرکت اعلان قرمز صادر شده است و با همکاری پلیس اینترپل، پیگیر بازگرداندن وی به کشور هستیم.
 
احمدی منش با اشاره به اینکه جبران خسارت مالباختگان و اعاده حقوق آنها اولویت کاری دستگاه قضایی است، گفت: بر این اساس، دستور توقیف همه اموال مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان صادر شده است.
 
وی همچنین گفت: یک نفر از اعضای هیئت مدیره شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان در شهرستان رودان بازداشت شده است.
 
دادستان بندرعباس یادآور شد: طبق دستور رییس کل دادگستری استان به دادسرای مرکز اقدامات و تدابیر لازم برای پیگیری و اعاده حقوق مالباختگان در فرآیند رسیدگی و قبل از صدور حکم انجام خواهد شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات