قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

ردپای جریان انحرافی در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان؟

ردپای جریان انحرافی در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان؟
شناسهٔ خبر: 119819 -
اخبار سراسری
مرتضی محمودوند نماینده خرم‌آباد گفت: طیف گسترده‌ای از معاندین و فرصت‌طلب‌ها در جریان مسمومیت دانش‌آموزان دست داشتند؛ گروهک جریان انحراف در همه جا نفوذ کردند. خیلی‌هایشان دستگیر شدند و در این قضایا رهبر انقلاب فرمود با هیچ کس تعارف نداریم و باید به اشد مجازات برسند و به لطف خدا این کار انجام شد

به گزارش «تابناک» به نقل از ایلنا، مرتضی محمودوند نماینده خرم‌آباد، درباره آخرین وضعیت پرونده مسمومیت دانش‌آموزان که از سوی مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود، گفت: صد‌ها نفر از جنایتکارانی که به مدارس دختران مظلوم، معصوم، عفیف و نجیب این سرزمین حمله کردند، به لطف خدا با دستور مستقیم رهبری این‌ها خیلی‌هایشان بازداشت شدند، خیلی‌هایشان تحت نظر و بازجویی هستند و مشاهده کردیم بعد از این فرمان و پیگیری مجلس آب‌ها از آسیاب افتاد این را هم بگویم ما تعارف نداریم باز هم اگر این‌طور غلطی کنند با این جنایتکاران، دروغگویان و فرصت‌طلبان مخصوصا جریان کثیف انحرافی تعارف نداریم و برخورد می‌کنیم.
 
این نماینده مجلس درباره اینکه افراد بازداشتی از چه جریانی بودند آن هم زمانی گفته شد خود دانش‌آموزان شیطنت کردند و یا والدین در این اتفاقات دست داشتند، گفت: هرکسی انداخت گردن دانش‌آموزان و به یک صورتی این مسئله را لوث کرد، مثال می‌زنم مثلاً آمدند یک واژه بمبک به کار بردند، من تذکر دادم این موضوعات واقعا امنیت پایدار کشور ما را هدف قرار داده بود هر کسی هم در برخورد با این‌ها کوتاهی کرد، قطعاً هم این دنیا و آن دنیا گرفتار می‌شود.
 
وی تاکید کرد: کسانی که این قضایا را به وجود آوردند طیف گسترده‌ای از معاندین و فرصت‌طلب‌ها بودند؛ از گروهک جریان انحراف بودند که همه جا نفوذ کردند و با صراحت می‌گویم گروهک جریان انحراف با هیچ‌کس هم تعارف ندارم. خیلی‌هایشان دستگیر شدند و در این قضایا رهبر انقلاب فرمود با هیچ کس تعارف نداریم و باید به اشد مجازات برسند و به لطف خدا این کار انجام شد.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره این‌که این اتفاقات از چه شهری آغاز شد و چرا ابتدا خبر‌ها از شهر قم آمد، بیان کرد: تنها قم نبود، اقصی نقاط کشور بود و من تا جایی که می‌دانم از تهران شروع شد بعد به قم کشیده شد و آنجا شدت پیدا کرد، فرقی نمی‌کند همه جای ایران سرزمین ما است توجه داشته باشید ما می‌گوییم جریان نفوذ و جریان انحراف این جریانات کجا را هدف قرار می‌دهند؟ می‌روند جایی که آن خط مقدم قدرت است، می‌روند آنجا را تخریب می‌کند.
 
وی یادآور شد: حالا اگر خاطرتان باشد من پشت تریبون تذکر دادم، لطف خدا بود همان شب مراجع قم آمدند کمک ما و فردایش حضرت آقا در سخنرانی خودشان همان واژه‌هایی که این سرباز کمترین پشت تریبون خطاب به این فرصت‌طلب‌ها و معاندین گفت، تحکمی و با شدت بیشتری به این‌ها اعلام کردند و ما مشاهده کردیم از آن روز به بعد به لطف خدا مجموعه بچه‌های نظارت و امنیت شروع کردند به دستگیری این افراد و این لطف خدا بود و این نشان از قدرت ملت عزیز که می‌شود، قدرت ملت همین پارلمان، تریبون و همین نماینده‌ها هستند، اگر نماینده‌ای ترسو و بزدل بود، نمی‌تواند نماد این ملت شجاع باشد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات