قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

توقیف اتوبوس حامل داروی قاچاق یک میلیاردی در خوی

توقیف اتوبوس حامل داروی قاچاق یک میلیاردی در خوی
شناسهٔ خبر: 119814 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: اتوبوس حامل داروی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال با عملیات منسجم پلیس امنیت اقتصادی در خوی توقیف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رحیم جهانبخش روز سه‌شنبه اظهار کرد: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر قاچاق اقلام دارویی در محور خوی - بازرگان در شمال آذربایجان‌غربی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی، مأموران موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه اتوبوس حامل داروها را شناسایی و در مسیر ایستگاه بازرسی ایواوغلی خوی، آن را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در بازرسی از خودرو، هشت هزار و ۸۸ قلم انواع داروی پزشکی به ارزش ۱۰ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

سردار جهانبخش با اشاره به دستگیری یک متهم در این عملیات ادامه داد: در این رابطه اتوبوس توقیف و متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی با اعلام اینکه پلیس به صورت شبانه‌روزی برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند، گفت: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی و قاچاق، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات