قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

یورش شبانه نظامیان صهیونیست به نابلس

یورش شبانه نظامیان صهیونیست به نابلس
شناسهٔ خبر: 119805 -
اخبار سراسری
منابع خبری بامداد سه‌شنبه گزارش دادند، نظامیان صهیونیست به شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند و نیروهای مقاومت فلسطین با آنها درگیر شدند.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، نظامیان صهیونیست بامداد سه‌شنبه به شهر نابلس و اردوگاه بلاطه واقع در این شهر یورش بردند.

به گزارش خبرگزاری شهاب فلسطین، در پی یورش نظامیان صهیونیست به نابلس، نیروهای مقاومت فلسطین با بسته‌های انفجاری و شلیک گلوله به مقابله با آنها پرداختند.

هلال احمر فلسطین گزارش داد، در پی تیراندازی نظامیان صهیونیست دستکم یک نفر زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

این گزارش می‌افزاید، نظامیان صهیونیست در یورش به نابلس و اردوگاه بلاطه شماری از فلسطینیان را بازداشت کردند.

این حمله در حالی صورت گرفته است که ساعاتی پیش رسانه‌های صهیونیستی گزارش داده بودند، سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی در حال بررسی انجام یک عملیات در شمال کرانه باختری هستند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات