قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

قاتل ۲ مرد پس از ۲۵ سال دستگیر شد

قاتل ۲ مرد پس از ۲۵ سال دستگیر شد
شناسهٔ خبر: 119768 -
اخبار سراسری
رئیس پلیس آگاهی استان لرستان گفت: قاتل دو فقره قتل در استان ایلام پس از ۲۵ سال زندگی مخفیانه سرانجام در عملیات هوشمندانه کارآگاهان این پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش تابناک، قاتل مسلح ۲ مرد پس از ۲۵ سال دستگیر شد

 سرهنگ عبدالرضا رخشان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع دو فقره قتل در استان ایلام در ۲۹ آذر ماه ۱۳۷۷ و فرار متهم و آغاز زندگی مخفیانه وی در استان‌های همجوار تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داشت.

وی افزود: در ادامه با تحقیقات صورت گرفته توسط کارآگاهان اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی قاتل شناسایی و طی هماهنگی و اخذ نیابت قضائی لازم عوامل اداره مبارزه با جرائم جنایی به مخفیگاه متهم در استان خوزستان اعزام و طی یک عملیات منسجم پلیسی متهم دستگیر و به پلیس آگاهی استان لرستان منتقل شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم که در برابر مدارک و مستندات مستدل و محکم پلیس چاره‌ای جز اعتراف نداشت، به بزه انتسابی مبنی بر تیراندازی در سطح استان لرستان و دو فقره قتل در استان ایلام با انگیزه اختلاف ملکی با اسلحه کلاش اعتراف کرد.

سرهنگ رخشان با بیان اینکه با هوشمندی و تیزهوشی بالای کارآگاهان پلیس آگاهی استان راز این پرونده قتل بالاخره بعد از سال‌ها پایان یافت اظهار داشت: پس از اینکه متهم صراحتاً به دو فقره قتل در سال ۱۳۷۷ اعتراف کرد بازسازی صحنه جرم قتل انجام و متهم پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

 

منبع:رکنا

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات