قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فرماندار شهرستان ورزقان خبر داد؛

حفاری در محل ساخت و سازهای غیرمجاز ورزقان برای یافتن طلا

حفاری در محل ساخت و سازهای غیرمجاز ورزقان برای یافتن طلا
شناسهٔ خبر: 119749 -
اخبار استان
تبریز- فرماندار شهرستان ورزقان از وجود حفاری‌های غیرمجاز در محل ویلاهای شخصی و ساخت و سازهای غیرمجاز واقع در این شهرستان با هدف پیدا کردن طلا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی نعمتی روز دوشنبه در نشست کارگروه مدیریت پسماند این شهرستان، برخورد جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز از سوی فرمانداری با همکاری نیروی انتظامی را مورد تاکید قرار داد و افزود: ممانعت از ساخت و سازهای غیرمجاز در واقع مقابله با منشأ حفاری‌های غیرمجاز است که علاوه بر ویلاها در تعدادی از خانه باغ‌ها نیز گزارش شده است که حاصل ساخت و سازهای غیرمجاز است.

نعمتی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های دقیق در سطح مدیریت ارشد و کلان آذربایجان شرقی به زودی این معضل در سطح شهرستان ورزقان ریشه کن خواهد شد.

وی یادآور شد: همه دستگاه‌های استانی باید در برابر این عمل غیرقانونی، اقدامات جدی در دستور کار قرار دهند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورزقان نیز در این جلسه با اشاره به پیگیری موضوع تفکیک زباله از مبدا توسط این اداره گفت: شهرداری ورزقان و خاروانا ملزم به تأمین زیرساخت‌های لازم برای فراهم کردن سطل‌های زباله در سطح شهر هستند.

بهنام ناصر افزود: با توجه به وضعیت نابسامان مرکز دفن پسماند شهرستان ورزقان، فراهم نمودن سطل‌های تفکیک زباله و رنگی در سطح شهر به همراه اجرای برنامه‌های فرهنگی - آموزشی زیست محیطی با همت جدی ادارات از اقدامات اولویت دار شهرستان به شمار می‌رود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات