قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو با شلیک کارآگاهان

دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو با شلیک کارآگاهان
شناسهٔ خبر: 119746 -
اخبار سراسری
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو در جنوب تهران خبر داد.
دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو با شلیک کارآگاهان

 

 

به گزارش تابناک به نقل از دانشجو، سرهنگ کارآگاه " علی ولیپور گودرزی " رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اردیبهشت ماه امسال، در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، کارآگاهان پلیس آگاهی در خیابان فداییان اسلام در حال گشت‌زنی بودند که به یک خودروی پراید مشکی رنگ تک سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه کارآگاهان نشان می‌داد، خودروی پراید چندی قبل از جنوب تهران به سرقت رفته و سرنشین آن سارق حرفه‌ای خودرو است که همین سرنخ کافی بود تا دستور ایست وسیله نقلیه مذکور صادر شود.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: سرنشین خودروی پراید پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی متواری شد و با حرکات مارپیچ به یک راکب موتورسیکلت عبوری آسیب وارد کرد و به هشداری کارآگاهان بی‌توجه بود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در نخستین‌گام با رعایت قانون بکارگیری سلاح به لاستیک خودروی متهم شلیک کردند که در ادامه با ایجاد طرح مهار وسیله نقلیه مذکور را متوقف و موفق به دستگیری مرد جوان شدند.


سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه از صندوق عقب خودروی پراید اموال مسروقه کشف شده است، گفت: متهم پس انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت پراید و سرقت‌های دیگر خودرو در سطح معابر تهران اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات