قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

پایان قدرت نمایی ۳ عربده کش پارک دانشجو

پایان قدرت نمایی ۳ عربده کش پارک دانشجو
شناسهٔ خبر: 119741 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی هرسین از دستگیری ۳ نفر از عاملان عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد در پارک دانشجو این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، سرهنگ علی عزیزیان اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه ۳ نفر در پارک دانشجو هرسین اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح کرده و باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان شده اند، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی افزود: ماموران پلیس در راستای حراست از صیانت و امنیت شهروندان و با توجه به وظیفه ذاتی خود مقتدرانه به موضوع ورود پیدا کرده و پس از متواری شدن افراد عربده کش با یک دستگاه خودرو ال ۹۰، نسبت به تعقیب آن‌ها اقدام و پس از طی مسافتی خودرو متواری را متوقف و هر ۳ نفر را مقتدرانه دستگیر کردند.

سرهنگ عزیزیان همچنین از معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: پلیس حافظ امنیت مردم است و اجازه نمی‌دهد عده‌ای معدود به هر نیت و انگیزه‌ای باعث رعب و وحشت شهروندان شده و امنیت را با چالش مواجه کنند.

جمع آوری ۱۶ معتاد متجاهر در هرسین

رئیس پلیس هرسین در ادامه از جمع آوری ۱۶ معتاد متجاهر در این شهرستان و در راستای مرحله دوم طرح پاکسازی مناطق آلوده خبر داد.

وی با اشاره به جمع آوری ۱۵ معتاد متجاهر دیگر در مرحله اول طرح گفت: با اجرای این مرحله، تعداد معتادان جمع آوری شده به ۳۱ نفر رسیدند.

عزیزیان در پایان از تحویل معتادان متجاهر جمع آوری شده به کمپ ماده ۱۶ خبر داد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات