قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

رئیس جبهه اصلاحات انتخاب شد

رئیس جبهه اصلاحات انتخاب شد
شناسهٔ خبر: 119694 -
اخبار سراسری
«آذر منصوری» دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با رای اکثریت اعضای جبهه اصلاحات ایران به عنوان رئیس دوره‌ای این تشکل سیاسی انتخاب شد.


به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، احمد شریف دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران عصر یکشنبه در این باره به خبرنگار حوزه احزاب ایرنا گفت: اعضای جبهه اصلاحات ایران در جلسه عصر امروز «آذر منصوری» را به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ایران انتخاب کردند.

بهزاد نبوی که ششم اسفند ۱۳۹۹ از سوی مجمع عمومی نهاد اجماع ساز اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به عنوان رئیس‌ جبهه اصلاحات ایران انتخاب شده بود، پس از شکست جریان اصلاحات در انتخابات، اسفند ۱۴۰۱ از این سمت کناره گرفت.

او اخیرا به خبرنگار ایرنا گفته بود که همچنان عضو جبهه اصلاحات ایران هستم و «عدم آمادگی خود» را برای ریاست دوره جدید این سازوکار اجماعی که به‌زودی آغاز می‌شود، اعلام کرده‌ است.

به تازگی کمال‌الدین پیرموذن نماینده ادوار مجلس با معرفی ۱۵ عضو حقیقی جدید جبهه اصلاحات، در گفت‌وگو با رسانه‌ها مدعی شده بود که ‌بهزاد نبوی، فخرالسادات محتشمی‌پور، محسن امین‌زاده، ‌محمدرضا جلایی‌پور، ‌عماد بهاور، بدرالسادات مفیدی، ‌سیدحسن رسولی، معروف صمدی، اسماعیل گرامی‌مقدم، فاطمه سعیدی، محسن هاشمی، غلامرضا ظریفیان، محمد مقدم، آذر منصوری و محسن آرمین اعضای حقیقی جدید جبهه اصلاحات را تشکیل خواهند داد.

دوره جدید فعالیت جبهه اصلاحات با برگزاری جلسات اعضای منتخب آغاز شده است و به نظر می‌رسد موضوع انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مهمترین دستور کار آن باشد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات