قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

تهرانی‌ها به رودخانه‌ها نزدیک نشوند؛ به کوه هم نروند

تهرانی‌ها به رودخانه‌ها نزدیک نشوند؛ به کوه هم نروند
شناسهٔ خبر: 117037 -
اخبار سراسری
مدیریت بحران استان تهران از پایتخت نشینان خواست آخر هفته در بستر و کنار رودخانه‌ها اسکان نکنند.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش باران و رعد و برق در ارتفاعات و جاری شدن آب در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه چهارم و پنجم خرداد در استان تهران گفت: پایتخت نشینان آخر هفته از اسکان کنار رودخانه‌ها خودداری کنند.

حامد یزدی مهر افزود: طبق گزارش سازمان هواشناسی در این مدت برای ارتفاعات استان تهران به‌ویژه مناطق شمال‌غربی رگبار باران، رعد و برق و در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ پیش بینی شده براین اساس به کوهنوردان توصیه می‌شود از صعود به ارتفاعات استان تهران دراین مدت خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص احتمال آب گرفتگی معابر و جاری شدن روان‌آب و وقوع صاعقه نیز هشدار داد و گفت: ستاد مدیریت بحران استان تهران در آماده باش کامل خواهد بود.

حامد یزدی مهر گفت: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از پنج‌شنبه ۴ تا شنبه ششم خرداد به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی و غربی استان تهران احتمال وزش باد شدید و خیزش گرد و غبار وجود دارد بر این اساس به سالمندان و افراد دارای بیماری زمینه‌ای توصیه شده از قرار گرفتن در فضا‌های باز خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر مستحکم کردن داربست‌ها و تابلو‌های تبلیغاتی تاکید کرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات