قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

سرهنگ مافی مطرح کرد

دستگیری سارقان اماکن خصوصی در ستارخان

دستگیری سارقان اماکن خصوصی در ستارخان
شناسهٔ خبر: 116921 -
اخبار سراسری
سرکلانتر دوم پلیس پیگیری تهران از دستگیری باند سارقین سابقه دار اماکن خصوصی در محدوده ستارخان خبر داد.


به گزارش تابناک به نقل از مهر، سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیگیری تهران، گفت: سی و یکم اردیبهشت ماه امسال با وقوع سرقت اماکن خصوصی و انباری‌های ساختمان‌ها در محدوده ستارخان و غرب تهران، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار تیمی زبده از مأموران کلانتری ۱۱۸ این محله قرار گرفت و با توجه اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و پس از حضور در محل مشخص شد سارقان با تخریب قفل‌های درب ورودی وارد ساختمان شده و اقدام به سرقت می‌کند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران افزود: گشت زنی‌های هدفمند آغاز تا اینکه شب گذشته مأموران کلانتری متهمان را در حالی که در حال خارج کردن یک دستگاه موتورسیکلت و یک عدد کمپرسور کولر گازی از ساختمانی بودند مشاهده و بلافاصله مأموران برای دستگیری سارقان وارد عمل می‌شوند.

وی افزود: در یک عملیات ضربتی هر ۴ متهم که با رها کردن اموال قصد فرار داشتند را دستگیر و در بررسی اولیه از آنها ۴ قبضه سلاح سرد، موتورسیکلت و کمپرسور کولر گازی کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهمان پس از انتقال به کلانتری ستارخان در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی اعتراف و انگیزه خود را تأمین نیازهای مالی، عنوان کردند و تاکنون ۵ مال باخته به کلانتری مراجعه و متهمان را شناسایی کردند، متهمان نیز پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شدند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات