قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی شد

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی شد
شناسهٔ خبر: 116888 -
اخبار سراسری
رضامراد صحرایی متولد ۱۳۵۵ و دکتری زبانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی و استاد تمام این دانشگاه است که از اردیبهشت سال گذشته بعنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان انتخاب شد.

به گزارش تابناک، نامه معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش از سوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
 
ابراهیم رئیسی در نامه‌ای به «محمدباقر قالیباف»رییس مجلس شورای اسلامی، «رضامراد صحرایی» را به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
 
هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه معرفی «رضامراد صحرایی» وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را اعلام وصول کرد.
 
محمد رشیدی عضو هیات رئیسه مجلس نامه رئیس جمهور برای معرفی رضامراد صحرایی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را به شرح زیر قرائت کرد:
 
«در اجرای اصل ۱۳۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بدین وسیله جناب آقای رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پروش را به همراه مشخصات و سوابق و رؤس برنامه ایشان برای اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شود.»
 
پیش از این در پی استعفای یوسف نوری از وزارت آموزش و پرورش، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی با پذیرش این استعفا، رضا مراد صحرایی رئیس دانشگاه فرهنگیان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتخاب کرد.
 
صحرایی متولد ۱۳۵۵ و دکتری زبانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی و استاد تمام این دانشگاه است که از اردیبهشت سال گذشته بعنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان انتخاب شد.
 
سوابق رضا مراد صحرایی به شرح زیر است:
 
تدریس در مدارس ابتدایی و متوسطه آموزش‌ و پرورش،
استاد تمام رشته زبان‌شناسی دانشگاه علامه طباطبایی،
استاد پژوهشگر برتر کشور در وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت و درمان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی،
رئیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه علامه طباطبایی،
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و ایثارگران کشور سرپرست معاونت فرهنگی بنیاد شهید و ایثارگران، معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات