قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فوتی‌های روزانه کرونا در جهان به زیر ۱۰۰ نفر رسید

فوتی‌های روزانه کرونا در جهان به زیر ۱۰۰ نفر رسید
شناسهٔ خبر: 116697 -
اخبار سراسری
بر اساس تازه‌ترین آمار، تعداد قربانیان کرونا در جهان تاکنون به بیش از ۶ میلیون و ۸۷۹ هزار نفر رسید.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما از سایت ورلد میترز، تا کنون ۶۸۸ میلیون و ۹۵۴ هزار و ۸۶۱ نفر در جهان به کرونا مبتلا شده اند و از این تعداد ۶ میلیون و ۸۷۹ هزار و ۹۱۸ نفر جان باخته اند. آمریکا با ابتلای ۱۰۷ میلیون و ۴۱ هزار و ۳۲۵ نفر و فوت یک میلیون و ۱۶۴ هزار و ۳۴۰ نفر بر اثر کرونا در صدر قرار دارد.

در شبانه روز گذشته در آمریکا ۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند. بیشترین تلفات شبانه روز گذشته در جهان مربوط به اندونزی با ۱۳ فوتی است.

پس از آمریکا، هند، با ۴۴ میلیون و ۹۸۵ هزار و ۷۰۵ مبتلا و مرگ ۵۳۱ هزار ۸۲۴ نفر بر اثر این بیماری در جایگاه دوم آمار مبتلایان قرار دارد. فرانسه آمار ۴۰ میلیون و ۵۴ هزار و ۸۶۳ مبتلا و ۱۶۷ هزار و ۵۲ فوتی بر اثر کرونا را تا کنون ثبت کرده است.
در آلمان ۳۸ میلیون و ۴۲۲ هزار و ۵۴ مبتلا و ۱۷۳ هزار و ۹۹۵ مرگ ناشی از کرونا ثبت شده است. در برزیل، ۳۷ میلیون و ۵۵۳ هزار و ۳۳۷ نفر تا کنون به کرونا مبتلا شده اند و از این تعداد ۷۰۲ هزار و ۴۲۱ نفر جان باخته اند.

در ژاپن تا کنون ۳۳ میلیون و ۸۰۳ هزار ۵۷۲ نفر به کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد ۷۴ هزار و ۶۹۴ نفر جان باخته اند.

کره جنوبی تا کنون آمار ۳۱ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۴۷۷ مبتلا به کرونا و ۳۴ هزار و ۶۷۰ فوتی بر اثر این بیماری را ثبت کرده است. در شبانه روز گذشته هم ۵ نفر دیگر به آمار قربانیان این بیماری در این کشور افزوده شد.

آمار کرونا در ایتالیا از ابتلای ۲۵ میلیون و ۸۴۲ هزار و ۵۹۵ نفر و مرگ ۱۹۰ هزار و ۲۴۲ نفر بر اثر این بیماری حکایت دارد. در انگلیس تا کنون ۲۴ میلیون و ۶۰۳ هزار و ۷۶ نفر به کرونا مبتلا شده و ۲۲۵ هزار و ۳۲۴ نفر بر اثر آن جان باخته اند.

در روسیه تا کنون ۲۲ میلیون ۹۰۰ هزار و ۷۵۵ نفر به کرونا مبتلا شده اند و ۳۹۸ هزار و ۷۳۶ نفر جان باخته اند.

در اسپانیا تاکنون ۱۳ میلیون و ۸۴۵ هزار و ۸۲۵ نفر به کرونا مبتلا شده اند و ۱۲۰ هزار و ۹۶۴ نفر جان باخته اند.

آمار کرونا در ایران از ابتلای ۷ میلیون و ۶۱۰ هزار و ۶۷۶ نفر و فوت ۱۴۶ هزار و ۲۰۴ نفر حکایت دارد.

آمار تلفات کرونا در شبانه روز گذشته در اندونزی ۱۳ نفر، در فیلیپین ۱۳ نفر و در هنگ کنگ و مکزیک به ترتیب ۱۲ و ۱۱ نفر ثبت شد. در مجموع ۶۵ نفر در شبانه روز گذشته در جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادند.

 

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات