قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

نقشه زندگی موش‌ها در تهران آماده شد

این سه خیابان بیشترین موش را دارند

این سه خیابان بیشترین موش را دارند
شناسهٔ خبر: 116627 -
اخبار سراسری
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: مبنای اقدام در امحای جانوران موذی پیام‌های مردم در ۱۳۷ پلاس است.

به گزارش تابناک به نقل از همشهری، رضا شرفی با اشاره به پیام‌های مردمی ثبت شده در مرکز ۱۳۷ پلاس و طرح شهردار من گفت: امحاء جانوران موذی به ویژه موش از جمله درخواست‌های پرتکرار مردم از سازمان مدیریت پسماند است که با توجه به اهمیت و ضرورت جلب رضایت مردم به عنوان ذینفعان اصلی شهر توسط شهرداری تهران، پیگیری و تحقق این خواسته بسیار مهم و در اولویت خدمت‌رسانی ما خواهدبود.

شرفی، مبنای اقدام در امحاء جانوران موذی را پیام‌های ۱۳۷ پلاس و گزارش ناظران امور مناطق سازمان مدیریت پسماند برشمرد و گفت: بر اساس پیام‌های دریافتی نقشه تراکم محل تجمع موش و جانوران موذی آماده شده و مبنای اقدام و عمل ما در فاز یک طرح، سه پهنه خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شریعتی و بلوار کشاورز است.

او تصریح کرد: پس از یک دوره اقدام، گزارش‌گیری و تحلیل مجدد انجام شده و در صورت کاهش یا جابه‌جایی محل تراکم، اقدامات فاز‌های بعدی انجام خواهد شد.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران، بهره‌گیری از تجارب موفق شهرداری‌های کشور به‌ویژه شهرداری مشهد و استفاده از محصولات شرکت‌های دانش بنیان در زمینه امحاء موش و جانوران موذی مورد تاکید و توجه این سازمان قرار دارد.

منبع: همشهری

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات