قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

ادعای تهدید به قتل رئیس شاباک ازسوی حماس

ادعای تهدید به قتل رئیس شاباک ازسوی حماس
شناسهٔ خبر: 116499 -
اخبار سراسری
یک رسانه عبری مدعی شد که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ایتمار بن غفیر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی را تهدید به قتل کرده است.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، یک رسانه عبری زبان پنجشنبه شب ادعا کرد که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) «ایتمار بن غفیر» وزیر امنیت داخلی (شاباک) رژیم صهیونیستی را تهدید به قتل کرده است.

وبگاه خبری صهیونیستی "مفزاکی راعم" با انتشار فیلمی که ۴ فرد مسلح با سربند سبز و لباس مشکی را نشان می‌دهد، منتشر کرد که یکی از این چهار فرد که به نظر می‌رسد از اعضای حماس باشد، عکسی از بن غفیر را بیرون آورده و سپس اسلحه کلت کمری را بر روی آن قرار می‌دهد.

این پایگاه این اقدام را بیانگر تهدید بن غفیر به قتل دانسته است.

در همین راستا، شبکه هفت رژیم صهیونیستی دقایقی پیش از انتشار این فیلم به نقل از بن غفیر گزارش داد که وی در پایان راهپیمایی موسوم به راهپیمایی پرچم گفت: «به حماس که ما را تهدید کرد می‌گوئیم که به رؤیای خود برای ماندن در قدس ادامه می‌دهیم.»

راهپیمایی موسوم به پرچم همه ساله مصادف با ۲۸ می (۲۸ اردیبهشت ماه) به مناسبت سالروز اشغال بخش قدیمی قدس اشغالی توسط رژیم صهیونیستی در جنگ ۱۹۶۷ برگزار می‌شود.

این راهپیمایی از باب العامود و محله‌های قدیمی قدس عبور کرده و به صحن‌های مسجدالاقصی می‌رسد و سپس در آنجا برنامه‌ای موسوم به «رقص پرچم‌ها» اجرا می‌شود و شهرک‌نشینان صهیونیست با این اقدام تحریک‌آمیز، خواستار بیرون راندن فلسطینی‌ها از قدس می‌شوند.

با هدف تأمین امنیت حاضران در راهپیمایی پرچم، رژیم صهیونیستی شهر اشغالی قدس را تبدیل به پادگان نظامی کرده، به طوری که بیش از ۳ هزار نظامی خود را در مناطق مختلف این شهر مستقر کرده است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات