قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

به کارگیری تجهیزات نوین اپتیکی برای انسداد مرزهای کشور

به کارگیری تجهیزات نوین اپتیکی برای انسداد مرزهای کشور
شناسهٔ خبر: 116267 -
اخبار سراسری
فرمانده فراجا از به کارگیری تجهیزات نوین اپتیکی برای انسداد مرزهای کشور در کنار انسداد فیزیکی خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، سردار احمدرضا رادان دوشنبه شب در جمع خبرنگاران کردستانی در سنندج اظهار کرد: طرح انسداد مرزها در قالب چند حوزه و برنامه دنبال می‌شود که اولین قدم آن، انسداد فیزیکی است.

وی افزود: انسداد مرزها با اولویت‌بندی مرزها پیش می‌رود و برای امسال انسداد فیزیکی در مجاورت مرزهای شرق، جنوب شرق و شمال شرق و کردستان بر اساس اعتبارات موجود انجام می‌شود.

فرمانده فراجا خاطرنشان کرد: علاوه بر انسداد فیزیکی، از وسایل اپتیکی و تجهیزات نوین نیز برای مرزها استفاده خواهیم کرد که این مهم در سال جاری اجرایی نمی‌شود و برای سنوات آتی خواهد بود.

سردار رادان اظهار داشت: دولت سیزدهم به اهمیت موضوع انسداد مرزها واقف است و برای این کار وقت گذاشته‌اند و امیدواریم امسال جهش قابل توجهی در روند ساماندهی مرزها داشته باشیم.

وی افزود: امسال سال سختی برای قاچاقچیان خواهد بود و در همین راستا نیروی انتظامی و مرزبانی برنامه‌های مشترکی را اجرا می‌کنند و امیدواریم با انسداد کامل مرزها شاهد کاهش و حذف کامل قاچاق در مرزهای کشور باشیم.

فرمانده فراجا در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در ارزیابی‌های ما کردستان به برکت خون شهدا و حضور بصیرت و در صحنه بودن مردم یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات