قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

جمع آوری مشاعات غیر مجاز در بازارچه اکباتان

جمع آوری مشاعات غیر مجاز در بازارچه اکباتان
شناسهٔ خبر: 116239 -
اخبار سراسری
صبح امروز و پس از اخذ رأی از مقام قضایی، عوامل شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۵ با همراهی عوامل یکان حفاظت و کلانتری ۱۳۵ آزادی نسبت به جمع آوری هشت کافه غیر مجاز در مشاعات بازارچه شهرک اکباتان اقدام کردند.


به گزارش تابناک به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه۵، صبح روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت، سازه‌های غیر مجاز واقع در مشاعات بازارچه‌ای واقع در شهرک اکباتان جمع آوری شد.

روح اله حیدرزاده شهردارناحیه۶ در این زمینه خبرداد: این اقدام بر اساس حکم دادستانی و با توجه به درخواست مکرر اهالی و ساکنین بلوک‌های اطراف بازارچه و هیئت مدیره مرکزی شهرک اکباتان و با هماهنگی یکان حفاظت، کلانتری۱۳۵ آزادی و ارگان‌های اجرایی و امدادی صورت پذیرفت.

حیدرزاده در همین راستا توضیح داد: این سازه ها، حدود هشت سال پیش به صورت غیر فنی و غیرمجاز، با کاربری کافه ساخته شده بود و با توجه به عدم رعایت موارد فنی و ایمنی، به سازه‌هایی نا امن با ریسک مخاطرات بالا تبدیل گشته و علاوه بر این با ایجاد آلودگی‌های صوتی و محیطی بویژه در شب، باعث سلب آسایش شهروندان و اهالی اکباتان شده بود.

بر اساس همین گزارش، حکم اجراشده شامل هشت کافه متخلف به نام‌های کارون، مازو، طهران، دوراک، رادین، خط سیاه، گودار و بنتی در شهرک اکباتان بوده است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات