قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

استاندار آذربایجان شرقی:

روند ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید شناب بیشتری بگیرد

روند ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید شناب بیشتری بگیرد
شناسهٔ خبر: 116188 -
اخبار استان
تبریز-استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشکلات پیش رو در پروژه های نهضت ملی مسکن استان بر شتاب بیشتر در اجرا و اتمام این پروژه‌ها تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عابدین خرّم پس از شرکت در جلسه شورای عالی مسکن با حضور رئیس جمهور به صورت ارتباط تصویری، در جمع اعضای شورای مسکن استان گفت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته در طرح نهضت ملی مسکن در ردیف ۱۶ یا ۱۷ کشور هستیم که لازم است با همکاری دستگاه‌های دولتی و مجریان پروژه‌ها رتبه استان را ارتقا دهیم.

وی همچنین برپیگیری و جدیت مجموعه راه و شهرسازی و ادارات خدمات رسان درخصوص مباحث مربوط به تأمین زیرساخت‌های اساسی پروژه‌های نهضت ملی مسکن تاکید کرد و گفت: اقدامات لازم جهت تسریع در اجرای پروژه‌ها باید عملیاتی شود.

خرّم افزود: راه وشهرسازی موظف است هر دو هفته یک بار جلسات شورای مسکن را تشکیل داده و دستگاه‌های مجری و خدمات رسان مشکلات را شناسایی، ارزیابی و برطرف کنند.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: برخی ادارات، کارخانجات، نیروهای مسلح و تعاونی‌های مسکن برای تأمین زمین جهت ساخت مسکن برای کارمندان اعلام آمادگی کرده اند که باید مورد حمایت و ترغیب قرار گیرند.

وی افزود: ۷۴ هزار واحد مسکونی در دست ساخت است که باید روند ساخت، تأمین زیرساخت و تکمیل آن تا خرداد به سرعت پیش رود.

خرّم ادامه داد: پروژه‌های مسکن خودمالکی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر که با مشارکت خود مردم اجرا می‌شود، نوعی شتاب‌دهی به اجرای طرح نهضت ملی مسکن است که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات