قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

امام جمعه کلیبر:

ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیاز اصلی جامعه است

ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیاز اصلی جامعه است
شناسهٔ خبر: 116173 -
اخبار استان
تبریز- امام جمعه کلیبر گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیاز اصلی جامعه است و باید همه دستگاه‌های فرهنگی کشور برای ارتقای فرهنگ کتابخوانی تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید سعید رشادی ظهر امروز یک شنبه در دیدار با اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی گفت: موفقیت در حوزه کتاب و کتابخوانی باعث کاهش بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شاهد اقدامات مثبت فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان هستیم و از تمامی تلاشگران این حوزه قدردانی می‌کنیم، افزود: فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید بیش از پیش در جامعه و بین کودکان و نوجوانان ترویج یابد.

اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی نیز در حاشیه این دیدار پیشنهاد راه اندازی کتابخانه سیار در شهرستان کلیبر را نیز ارائه کرد و ابراز داشت: باتوجه به گستردگی جمعیت روستانشین کلیبر پیشنهاد می‌کنیم کتابخانه سیار در این شهرستان راه اندازی شود و ما نیز برای تجهیز این کتابخانه اعلام آمادگی می‌کنیم.

 ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیاز اصلی جامعه است

گفتنی است بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان کلیبر از کتابخانه های حکیم نباتی و حضرت فاطمه زهرا (س) بازدید کرد و علاوه بر گفتگو با کتابداران این شهرستان مشکلات موجود کتابخانه های این منطقه را بررسی و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات