قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

ماجرای فوت فرزند امام جماعت مسجد اهل سنت خاش

ماجرای فوت فرزند امام جماعت مسجد اهل سنت خاش
شناسهٔ خبر: 116055 -
اخبار سراسری
روز گذشته در شبکه‌های معاند خبری درباره فوت فرزند امام جماعت مسجد اهل سنت خاش منتشر شد که مولوی عثمان قلندرزهی با انتشار پیامی واقعیت ماجرای فوت فرزندش را شرح داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، روز گذشته در شبکه های معاند خبری با عنوان "قتل فرزند روحانی منتقد نظام توسط افراد مسلح ناشناس در خاش" منتشر شد.

کانال‌های گروه‌های پان بلوچ می‌گویند: حماد ریگی‌کوته (قلندرزهی)، نوجوان ۱۶ ساله و فرزند مولانا محمدعثمان، امام جماعت مسجد الخلیل خاش توسط سرنشینان یک خودرو پژو در منطقه کارواندر با شلیک گلوله کشته شد.

رسانه‌های معاند ادعا کردند: حماد که به همراه خانواده خود به روستای سرتلاپ واقع در منطقه کارواندر مسیر خاش به ایرانشهر رفته بودند، هدف شلیک گلوله سرنشینان یک خودرو پژو قرار گرفته و از ناحیه شکم مجروح و در مسیر انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

امام جماعت مسجد اهل سنت خاش با انتشار خبری در کانال رسمی خود، ادعای شبکه های بیگانه را تکذیب کرد.

در متن خبر امام جمعه خاش آمده است:

"با توجه به نشر شایعاتی دروغین در فضای مجازی در مورد قتل فرزند شیخ القرآن بوسیله افرادی مجهول، به اطلاع هموطنان عزیز رسانیده می شود که حماد در حین بازی با اسلحه جنگی دچار حادثه گردیده و اشتباهی و سهواً در منطقه سرتلاب با شلیک گلوله جنگی به دست خویش مورد اصابت گلوله قرار گرفته و فوت می نماید."

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات