قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دستگیری کلاهبردار در پوشش بازاریاب و فعال سرمایه‌گذاری

دستگیری کلاهبردار در پوشش بازاریاب و فعال سرمایه‌گذاری
شناسهٔ خبر: 115978 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سردار یحیی الهی بیان کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری تحت عنوان فعالیت اقتصادی و سرمایه‌گذاری، به پلیس آکاهی استان دستگیری کلاهبردار در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات و استعلامات به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد، فرد کلاهبردار خود را به عنوان بازاریاب معرفی و تحت مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی و خرید روغن موتور خودرو ۱۰ میلیارد ریال از شاکی کلاهبرداری کرده است.

الهی تصریح کرد: ماموران بلافاصله وارد عمل شدند و پس از کسب مجوزهای لازم قضائی متهم را در مخفیگاه خود طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی، اظهار کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به کلاهبرداری و دریافت ۱۰ میلیارد ریال اعتراف و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان لرستان در پایان از شهروندان خواست تحت هیچ عنوان به افراد ناشناس که با دادن وعده‌های غیر واقعی درخواست پول از آنها می‌کنند اعتماد نکرده و در صورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات