قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

شهادت فرمانده پاسگاه انتظامی بندر چارک

شهادت فرمانده پاسگاه انتظامی بندر چارک
شناسهٔ خبر: 115916 -
اخبار سراسری
فرمانده پاسگاه انتظامی بندر چارک در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، سرهنگ دوم «محمدرضا اسداللهی»، فرمانده پاسگاه انتظامی چارک در شهرستان بندر لنگه بامداد امروز حین درگیری با اشرار مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر در ۲۱ اردیبهشت‌ماه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

در جریان این درگیری یک نفر از نیروهای انتظامی هرمزگان نیز مجروح شده است.

۲۰ فروردین ماه امسال سعید مریدی، رئیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی رودان و دو روز پیش نیز مسعود پرکاس، رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان در درگیری با اشرار مسلح قاچاقچی به شهادت رسیدند.

جزئیات شهادت فرمانده پاسگاه انتظامی چارک

غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان بندر لنگه با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد قاچاقچیان از جابه‌جایی مواد مخدر به وسیله یک دستگاه سواری در حوزه بخش شیبکوه مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 

وی افزود: بلافاصله مأموران با تشکیل اکیپی به سرپرستی فرمانده انتظامی پاسگاه چارک نسبت به پایش محورهای مواصلاتی و کنترل حوزه استحفاظی اقدام کردند که در این راستا به یک دستگاه خودروی سواری که به وسیله یک دستگاه خودروی دیگر اسکورت می‌شد مشکوک شده و نسبت به توقف آن اقدام کردند. 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان به دستور ایست پلیس توجه ننموده و اقدام به فرار کردند، گفت: در این تعقیب و گریز متأسفانه خودروی اسکورت با ضربه زدن به خودروی مأموران منجر به واژگونی خودرو شده که بر اثر این حادثه سرگرد محمدرضا اسداللهی، فرمانده پایگاه انتظامی چارک به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان با تلاش مأموران متوقف و ضمن دستگیری یک متهم در بازرسی از آن ۱۵۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف گردید و اقدامات پلیسی جهت دستگیری سایر اعضای این باند به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دارد. 

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات