قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

ماجرای توزیع توهین‌آمیز هدایا بین معلمان اندیمشک

ماجرای توزیع توهین‌آمیز هدایا بین معلمان اندیمشک
شناسهٔ خبر: 115794 -
اخبار سراسری
یک معلم از اندیمشک: زمانی که قصد ورود به سالن را داشتیم افرادی بودند که متوجه شده بودند قرار است اینجا هدیه توزیع بشود و به هر طریقی که توانستند سعی کردند خود را وارد سالن کنند.

به گزارش تابناک، در پی انتشار فیلمی با عنوان توزیع هدایا بین معلمان در اندیمشک‌، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ضمن دستور بررسی موضوع، اعلام که بی‌احترامی به قشر معلم را اصلاً نمی‌پسندم و قطعا تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری می‌کنم.

فرماندار‌ اندیمشک نیز به خبرنگار تسنیم گفته که من این فیلم را ندیده‌ام اما مراسم باشکوهی با حضور ۴ هزار معلم انجام شد و هدایای معلمان نیز در سالن و در کمال احترام به آنها تحویل داده شد و شاید افرادی که دور ماشین هستند افراد متفرقه و غیرمعلم باشند و هدیه گرفته‌اند.

یکی از معلمانی که در این جشن حضور داشته است، به خبرنگار تسنیم گفت: جشن خوبی برگزار شد اما تنها ایرادی که به این جشن وارد است بحث ورود افراد غیرفرهنگی و بی‌نظمی در توزیع هدایا بود. 

زمانی که قصد ورود به سالن را داشتیم افرادی بودند که متوجه شده بودند قرار است اینجا هدیه توزیع بشود و به هر طریقی که توانستند سعی کردند خود را وارد سالن کنند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات