بوی بد به مدرسه پسر وزیر رسید؟

شناسهٔ خبر: 111777 -
اخبار سراسری
وزیر آموزش و پرورش توضیحاتی درباره بدحالی برخی دانش آموزان ارائه داد و گفت: فرزند من مدرسه دولتی درس می‌خواند و همچنان در کلاس حاضر می‌شود.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش درباره موضوع بدحالی برخی دانش آموزان در مدارس اظهارداشت: همانطور که آقای وحیدی وزیر کشور اعلام کرد برخی عوامل این حادثه دستگیر شده‌اند و موضوع با جدیت در حال پیگیری است.

وی افزود: والدین و دانش آموزان اخبار و اطلاع رسانی و اطلاعیه‌ها را از رسانه‌های داخل و وزارت کشور و آموزش و پرورش پیگیری کنند و به توصیه رسانه‌های خارجی مبنی بر تعطیل کردن کلاس‌ها توجه نکنند.

نوری بیان داشت: حدود ۱۰ درصد دانش آموزان دچار حادثه به بیمارستان منتقل شده‌اند که برخی یکی دو ساعت بعد ترخیص و برخی که بیماری‌های زمینه‌ای داشته‌اند جهت احتیاط مدت بیشتری در بیمارستان حضور داشتند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هیچ فوتی این حوادث نداشته است، گفت: فرزند من هم همچنان به مدرسه می‌رود و مدرسه آن هم دولتی است.

وی گفت: از فرزندم در مورد شرایط کلاس‌ها پرسیدم و او بیان کرد، در مدرسه ما هم بویی احساس شد و بچه‌ها احساس ناراحتی کردند که درب کلاس را بستیم تا بوی سرویس بهداشتی نیاید. روز بعد هم به مدرسه رفت.

 

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات