هلاکت سارق مسلح در عملیات ویژه ماموران پلیس

شناسهٔ خبر: 111738 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: باند سارقان مسلح در زاهدان شناسایی شدند و سرباند و عامل اصلی سرقت‌های مسلحانه و برنامه ریز سرقت‌های این باند در عملیات مأموران پلیس کشته شد.

به گزارش «تاباک» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار دوستعلی جلیلیان، در تشریح این خبر افزود: در پی وقوع سرقت مسلحانه منزل، تلفن همراه و موتورسیکلت در سطح حوزه استحفاظی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: اعضای این باند با استفاده از موتورسیکلت، خودرو پراید، پژو و تویوتا با تهدید سلاح گرم اقدام به سرقت از شهروندان و منازل در سطح شهر کرده و به سرعت از محل متواری می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: با انجام کار دقیق پلیسی مشخص شد سرکرده این باند شخصی به هویت «م، ر» دارای سوابق متعدد کیفری و حبس، در خرداد ماه سال جاری به اتهام ۱۶ فقره سرقت مسلحانه روانه زندان شده و با دریافت مرخصی از زندان اقدام به تشکیل باند مخوف سرقت مسلحانه کرده و پس از اتمام مرخصی، خود را به زندان معرفی نکرده است.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: سرکرده این باند سارقان مسلح شناسایی و دریکی از معابر سطح شهر، متهم به محض مشاهده مأموران پلیس بدون توجه به اخطارهای صادره از سوی مأموران انتظامی از محل متواری می‌شود.

وی گفت: مأموران پلیس حاضر در صحنه و برای دستگیری متهم فراری، با استفاده از قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کرده که متهم فراری در حین دستگیری مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و در راستای انجام اقدامات درمانی توسط عوامل انتظامی به بیمارستان منتقل می‌شود که در نهایت متهم در مرکز درمانی فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: از این سارق مسلح مقادیری طلاجات مسروقه کشف شده و یک نفر مالخر اموال مسروقه هم در این خصوص دستگیر شده است، دیگر اعضای این باند سارقان مسلح شناسایی شده اند، اقدامات لازم برای دستگیری آنان در حال انجام است که اخبار تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات