پیام مهم سرلشکر باقری به وزیر اطلاعات

شناسهٔ خبر: 111707 -
اخبار سراسری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به برکت مجاهدت های خاموش نیروهای انقلابی وزارت اطلاعات، نقشه‌ها و توطئه‌های زنجیره‌ای و پیچیده سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی دشمن، ناکارآمد و نتیجه ای جز شکست و استیصال برای آنان نداشته است.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت هفته سربازان گمنام با ارسال پیامی به وزیر اطلاعات عنوان کرد: به برکت مجاهدت‌های خاموش نیروهای وزارت اطلاعات، نقشه ها و توطئه‌های زنجیره‌ای و پیچیده سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی دشمن، ناکارآمد و نتیجه ای جز شکست و استیصال برای آنان نداشته است.

متن کامل پیام به وزیر اطلاعات به این شرح است:

برادر ارجمند جناب حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب

 وزیر محترم اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

 با سلام و تحیات؛

 فرارسیدن نیمه شعبان، خجسته میلاد حضرت مهدی(ع) و روز سربازان گمنام امام زمان( عج) را به جنابعالی، مسئولان، مدیران و مجاهدان شجاع، مقتدر و بیادعای حوزه دفاع از امنیت و آرامش میهن اسلامی در وزارت اطلاعات تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

خدای بزرگ را شاکریم که به برکت مجاهدت های خاموش نیروهای مومن، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی "وزارت اطلاعات" و هماهنگی و هم افزایی دیگر ارکان "جامعه اطلاعاتی کشور" در میدان های خطیر و حساس صیانت از امنیت و آسایش میهن اسلامی، نقشه ها و توطئه های زنجیره‌ای و پیچیده سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی دشمن، ناکارآمد و نتیجه ای جز شکست و استیصال برای آنان نداشته است.

به یکایک سربازان گمنام امام زمان(عج ) که در زمره مردمی ترین و مخلص ترین مجاهدان انقلاب اسلامی می‌درخشند، درود می فرستم و خود را مدیون هوشمندی، هوشیاری و حماسه آفرینی های آنان در جنگ اطلاعاتی امروز با دنیای استکبار می دانیم.

دوام توفیق آن برادر گرانقدر و آحاد مجاهدان افتخارآفرین جامعه اطلاعاتی کشور به ویژه مجموعه وزارت اطلاعات تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج ) و تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه نایب برحقش، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنهای(مدظلهالعالی) را از درگاه خداوند متعال طلب می کنم.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح

 

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات