قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

افزایش گشت پلیس در اطراف مدارس

افزایش گشت پلیس در اطراف مدارس
شناسهٔ خبر: 111652 -
اخبار سراسری
فرماندهی کل انتظامی کشور ضمن ابراز تاسف از اعلام مسموم شدن تعدادی از دانش آموزان دختر، به اطلاع می‌رساند بلافاصله پس از دریافت گزارش‌های مربوط به این موضوع، بررسی تخصصی برای شناسایی و دستگیری عوامل آن در دستور کار فوری پلیس قرار گرفت.

 

به گزارش تابناک به نقل از دانشجو، فرماندهی کل انتظامی کشور ضمن ابراز تاسف از اعلام مسموم شدن تعدادی از دانش آموزان دختر، به اطلاع می‌رساند بلافاصله پس از دریافت گزارش‌های مربوط به این موضوع، بررسی تخصصی برای شناسایی و دستگیری عوامل آن در دستور کار فوری پلیس قرار گرفته که به محض دستیابی به شواهد و مدارک متقن به اطلاع شهروندان عزیزخواهد رسید.

سخنگوی پلیس نیز گفت: پلیس برای حفاظت و حراست از دانش آموزان و فرزندان عزیزمان در برابر اقدامات اخلالگران امنیت عمومی تعداد گشت‌های ویژه و تخصصی ثابت و سیار را در اطراف مدارس و خوابگاه‌های دانشجویی افزایش داده است؛ لذا به همه هم میهنان به ویژه دخترانِ عزیزمان، اطمینان داده که با همکاری دیگر دستگاه‌های کشور و به فضل و کرم الهی با عوامل این اقدامات مجرمانه برخورد قاطع و به این عمل مذبوحانه خاتمه بخشیده و امنیت و آرامش روانی را به جامعه باز میگردانیم.

دانش آموزان عزیز نیز میتوانند درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را ازطریق سامانه پلیس ۱۱۰ اعلام و کمک رسانِ پلیسِ باشند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات