آماده باش هلال‌احمر با صدور هشدار نارنجی هواشناسی

شناسهٔ خبر: 111596 -
اخبار سراسری
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش نیروهای امدادی این جمعیت در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، بابک محمودی گفت: براساس هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی و پیش بینی بارش قابل ملاحظه باران و وزش شدید باد برای روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه امدادگران هلال احمر در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به سر می‌برند.

وی افزود: با توجه به هشدار هواشناسی احتمال بارش باران و وزش باد شدید در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، شمال شرق خوزستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، تهران، البرز، ارتفاعات در استان‌های قزوین و زنجان در روز چهارشنبه وجود دارد.

همچنین از روز دوشنبه لغایت سه شنبه در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان و مرکزی بارش باران و وزش باد خواهیم داشت که در این راستا، امدادگران این استان‌ها در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

وی در ادامه هشدار داد: از شهروندان درخواست داریم تا برای کاهش خطرات، در صورت امکان، سفر نکنند و در صورت تردد، تجهیزات کافی به همراه داشته باشند و کوهنوردان بهتر است که در فضای جوی نامساعد، از حضور در ارتفاعات خودداری کنند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات