نجات یک زن و دو کودک گرفتار در ارتفاعات خلج مشهد

شناسهٔ خبر: 111518 -
اخبار سراسری
مدیرعامل آتش نشانی شهر مشهد از نجات سه فرد گرفتار شامل یک زن و دو فرزندش در ارتفاعات خلج این شهر توسط آتش‌نشانان خبر داد.

به گزارش «تابناک»، آتش پاد دوم مجید فرهادی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهارداشت: ساعاتی قبل در پی دریافت گزارشی از سوی سامانه ۱۲۵ مبنی بر اعلام گرفتار شدن ۳ نفر در قله سیاه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی بلافاصله گروه امداد ونجات ایستگاه ۹ و آتش نشانان ایستگاه ۴۸ را به مکان اعلامی اعزام کرد.

وی افزود: با حضور آتش نشانان در محل و برقراری ارتباط تلفنی با این افراد مشخص شد، خانمی میانسال به همراه دو فرزند خردسالش در اقدامی غیرایمن به کوهنوردی در محدوده قله سیاه پرداخته بودند.

آتش پاد دوم فرهادی تصریح کرد:به دلیل صعب‌العبور  بودن مسیر یکی از کودکان از ارتفاع به ۱۰ متر پایین کوه سقوط کرده و دچار مجروحیت شده بود.

مدیرعامل آتش نشانی شهر مشهد خاطرنشان کرد: آتش نشانان با رعایت نکات ایمنی، ضمن نجات پسر بچه ۱۰ ساله، مادر و دختربچه همراه وی را نیز که بر روی صخره‌ای گرفتار شده بودند، به سلامت به مکان امن منتقل و کودک مجروح را برای مداوا تحویل تکنسین‌های اورژانس دادند ضمن اینکه خوشبختانه ۲ نفر دیگر نیز در صحت و سلامت تحویل بستگانشان شدند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات