یک کشته در مراسم افتتاحیه در اصفهان

شناسهٔ خبر: 111442 -
اخبار سراسری
آئین گشایش پروژه عمرانی در آزاد راه اصفهان یک کشته برجای گذاشت.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به جان باختن یک نفر در سانحه تصادف در زمان برگزاری آیین گشایش یک پروژه عمرانی در آزادراه معلم در شمال اصفهان، اعلام کرد: دلیل اصلی وقوع این حادثه در دست بررسی است.

سرهنگ اصغر زارع جمعه شب افزود: همزمان با برگزاری مراسم آغاز طرح تعریض پل شهدای گرگاب در شمال اصفهان یک عابر پیاده به علت تصادف با یک دستگاه خودرو در همین محدوده جان خود را از دست داد.

وی گفت: پلیس نیاز به زمان بیشتری برای مشخص شدن دلیل تصادف و مقصران احتمالی دارد و اکنون کارشناسان پلیس راه در حال بررسی موارد متعدد نقش آفرین در این حادثه هستند.

خبرنگار ایرنا که برای پوشش مراسم در محل حضور داشته، گزارش داده است که مراسم افتتاحیه طرح تعریض پل شهدای گرگاب عصر دیروز با حضور جمعی از مسوولان شهرستان شاهین شهر و میمه و خبرنگاران در حال برگزاری بود که یکی از شهروندان حاضر در مراسم بر اثر برخورد با خودرو پژو ۴۰۵ جان خود را از دست داد.

این اتفاق منجر به اعتراض خبرنگاران حاضر در محل شد ضمن اینکه یکی از خبرنگاران به دلیل فشار عصبی وارده به وی در صحنه حادثه، به بیمارستان اعزام شد که حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات