قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

پایان جیره‌بندی آب در بوشهر

پایان جیره‌بندی آب در بوشهر
شناسهٔ خبر: 111408 -
اخبار سراسری
رئیس جمهور اجرای پروژه‌های آب‌رسانی جهت رفع تنش‌های آبی در استان‌های کم‌آب کشور را از برنامه‌های محوری دولت عنوان کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز جمعه در آیین افتتاح و بهره‌برداری رسمی از ۱۵ طرح بزرگ آب و برق در استان بوشهر احداث این طرح‌ها به دست توانمند متخصصان و کارگران ایرانی را اقدامی بزرگ و افتخارآمیز دانست و گفت: این طرح‌های چندساله که با همت وزارت نیرو و متخصصان توانمند داخلی طی چند ماه به سرانجام رسیده است، از جمله کارهای بسیار بزرگ و افتخارآمیز در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم است.

رئیسی همچنین عملکرد و اقدامات گروه صنعتی مپنا به عنوان یکی از مجریان این پروژه‌ها را قابل تقدیر دانست و گفت: گروه صنعتی مپنا با ضمیمه کردن دانش به توانایی منشأ اقدامات و خدمات بسیار بزرگی در کشور بوده است.

رئیس جمهور در ادامه، اجرای پروژه‌های آب‌رسانی جهت رفع تنش‌های آبی در استان‌های کم‌آب کشور را از برنامه‌های محوری دولت عنوان کرد و گفت: رفع مشکل آب شرب مردم بوشهر و پایان جیره‌بندی آب در این استان از نتایج توجه دولت به رفع مشکلات ناشی از تنش آبی در کشور است.

رئیسی همچنین از اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در اجرای پروژه‌های دولت تقدیر و بر ضرورت تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌تمام در استان تاکید کرد.

رئیسی استقبال گرم مردم بوشهر از کاروان دولت مردمی و همچنین حضور پرشور آنها در عرصه‌های مختلف را برای دولت مسئولیت‌آور دانست و گفت: ما یقین داریم به لطف خدای متعال، با کمک این مردم عزیز و خدمتگزاری دولت بسیاری از مشکلات استان مرتفع خواهد شد.

رئیس جمهور همچنین وجود ظرفیت‌های عظیم در استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بر ضرورت استفاده و بهره‌برداری مناسب از این ظرفیت‌ها در جهت رفع نیازهای مردم تاکید کرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات