قاتل فراری وکیل شاهرودی دستگیر شد

شناسهٔ خبر: 111364 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی استان از دستگیری قاتل فراری وکیل شاهرودی در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد و گفت : متهم انگیزه خود از این جنایت را اختلافات مالی عنوان کرد .


به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین  ،سرهنگ " جلیل موقوفه ئی " با اعلام این خبر گفت : چند ماه گذشته وکیل جوان شاهرودی در خیابان فردوسی این شهرستان با سلاح گرم به قتل رسید که رسیدگی پرونده به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه ماموران پلیس آگاهی مشخص شد قاتل یا قاتلان پس از ارتکاب جرم به سمت یکی از شهرهای شمالی کشور متواری شده اند ، افزود : کارآگاهان با بررسی ابعاد مختلف پرونده و انجام یکسری کارهای علمی و اطلاعاتی ، در نهایت به یکی از موکل های متوفی مظنون و پس از دستگیری و انجام بازجویی های تخصصی ، به قتل با مشارکت چند نفر دیگر اعتراف می کند .

سرهنگ موقوفه ئی به هماهنگی های قضایی و دستگیری تمامی افراد مشارکت کننده در قتل ، طی یک عملیات پیچیده پلیسی در مخفیگاهشان اشاره و اذعان داشت : ۴ متهم دستگیر شده در تحقیقات فنی پلیس به قتل وکیل جوان با انگیزه اختلافات مالی اعتراف و پرونده به همراه متهمان به مراجع قضایی ارسال شد.

فرمانده انتظامی استان ، در پایان امنیت و آرامش شهروندان را خط قرمز پلیس خواند و تاکید کرد : مخلان نظم و امنیت و هنجارشکنان بدانند که مدافعان امنیت قانونی و قاطعانه با آنان برخورد و اجازه عرض اندام به مجرمان را نخواهد داد .

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات