قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

واکنش روس‌ها به بازگشت آزمون به زنیت

واکنش روس‌ها به بازگشت آزمون به زنیت
شناسهٔ خبر: 110287 -
اخبار سراسری
رئیس باشگاه زنیت، درباره بازگشت سردار آزمون به این تیم واکنش نشان داد.


به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، همزمان با ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات زمستانی، برخی خبرها حکایت از مذاکره تیم مارسی فرانسه با سردار آزمون دارد و گفته می‌شود مهاجم ایرانی تیم بایرلورکوزن یکی از گزینه‌های تنها قهرمانی فرانسوی لیگ قهرمان اروپا برای تقویت خط حمله خود است.

ایوان کارپوف خبرنگار روس نیز خبری مبنی بر بازگشت مهاجم ۲۸ ساله ایرانی به تیم سابق خود یعنی زنیت منتشر کرده‌ است.

خبرگزاری ریانووستی نوشته الکساندر مدودف رئیس باشگاه سن‌پترزبورگ در واکنش این خبر گفته است: منتظر یک بیانیه در آینده نزدیک باشید.

دقایقی بعد اما باشگاه زنیت با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تماسی بین سردار آزمون یا بایرلورکوزن و یا مدیربرنامه‌های این بازیکن درباره بازگشت احتمالی این مهاجم به زنیت وجود نداشته است.

آزمون در ۱۳ بازی خود برای تیم آلمانی در این فصل، ۲ بار گلزنی کرده است. مهاجم تیم ملی ایران بین فوریه ۲۰۱۹ تا ژانویه ۲۰۲۲ لباس آبی زنیت را بر تن می‌کرد و موفق شد در ۱۰۴ بازی خود، ۶۲ بار گلزنی کند و ۱۷ بار هم به هم‌تیمی‌هایش پاس گل بدهد.

آزمون در تیم زنیت ۳ قهرمانی لیگ، یک جام حذفی و دو سوپرجام روسیه را کسب کرده و در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ عنوان آقای گلی را نیز تصاحب کرد. او همچنین به‌عنوان بهترین بازیکن لیگ روسیه در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ انتخاب شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات