دریافت ۸۰میلیون تومان برای ساکت‌کردن هر مدیر!

شناسهٔ خبر: 109901 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برملا شدن اختلاس یک شرکت دولتی که مدیران سابق این شرکت برای مخفی نگه داشتن این اختلاس از اراذل و اوباش کمک گرفته بودند، خبر داد.

به گزارش تابناک، سردار حسین رحیمی؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با تسنیم با اشاره به جدیدترین پرونده درگیری اراذل و اوباش که توسط ماموران پلیس پایتخت به سرانجام رسیده است، اظهار کرد: یکی از هلدینگ‌های بزرگ کشور که 50 تا 60 هزار نفر در آن مشغول به کار هستند با تغییر گروه مدیریتی خود درگیر موضوع اختلاس مالی می‌شود.

وی افزود: ماجرا از آن قرار است که گروه مدیریتی قبلی هنگامی که جابجا می‌شوند، رقم 150 تا 2 هزار میلیارد تومان را اختلاس می‌کنند و هنگامی که مدیران جدید از این موضوع باخبر می‌شوند، مدیران قبلی اقدام به تهدید و ترساندن آنها با کمک گرفتن از اراذل و اوباش می‌کنند.

اجیر کردن اراذل و اوباش نیابتی در 3 استان

رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: مدیران قبلی با اجیر کردن اراذل و اوباش نیابتی در سه استان در شرق، شمال و غرب کشور کار تهدید کردن مدیران جدید را آغاز می‌کنند و رقم‌های میلیونی را برای اینکه این مدیران را از سر راه خود بردارند، هزینه می‌کنند.

رحیمی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال قرار می‌شود تا هر سوژه‌ای را که این اراذل از سر راه بردارند و یا وادار به سکوت کنند رقم 80 میلیون تومان وجه دریافت کنند.

وی با بیان اینکه این اراذل خانه مدیر فعلی را به آتش می‌کشند، گفت: این افراد پسر یکی دیگر از مدیران را که حدودا 26 سال دارد به قصد مرگ کتک می‌زنند و با قمه به او حمله می‌کنند اما خوشبختانه این فرد برخلاف اینکه 15 سانت از قمه در قلبش فرو رفته بود زنده می‌ماند.

آتش زدن خودروی منشی شرکت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: همچنین خودروی منشی شرکت را که از تمام جزئیات و موارد مالی و رابطه‌های پنهان این شرکت باخبر بوده است را به آتش می‌کشند و یک نفر از کارکنان شرکت را هم در غرب تهران مورد اصابت ضربات قمه قرار می‌دهند.

رحیمی با بیان اینکه در مجموع این اراذل و اوباش اجیر شده 4 سوژه را مورد حمله و خسارت می‌کنند گفت: به دلیل حساسیت موضوع عملیات دستگیری این اراذل باید به صورت همزمان در سه استان و در یک زمان مشخص شده انجام می‌شد.

 

وی ادامه داد: به همین منظور یک عملیات 40 دقیقه ای به صورت همزمان در سه استان کشور انجام شد و تمامی این گروه اراذل و اوباش دستگیر شدند.

اراذل و اوباش این پرونده لیدرهای اراذل و اوباش سطح یک تهران هستند

رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا این اراذل دارای سابقه‌های کیفری هستند یا خیر، گفت: این افراد هدایت گران و لیدرهای اراذل و اوباش سطح یک تهران هستند.

رحیمی در پایان گفت: اراذل و اوباش دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرده وکلای مدیران جدید در حال پیگیری و تکمیل اسناد و مدارک اختلاس هستند و جز به جز پرونده در اختیار دستگاه قضایی برای پیگیری‌های بعدی قرار گرفته است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات