درگیری شدید نظامیان صهیونیست و فلسطینیان در نابلس

شناسهٔ خبر: 109399 -
اخبار سراسری
منابع خبری بامداد چهارشنبه از یورش نظامیان صهیونیست به نابلس واقع در شمال کرانه باختری و مقابله نیروهای مقاومت فلسطین با آنها خبر دادند.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از پایگاه خبری معا فلسطین، تعدادی از خودروهای گشتی ارتش رژیم صهیوینستی به بخش شرقی شهر نابلس یورش بردند و در اطراف مقبره یوسف نبی (ع) مستقر شدند.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست با بستن این مکان، شرایط را برای یورش شهرک نشینان صهیونیست برای ادای مراسم مذهبی در مقبره یوسف نبی (ع) آماده کردند.

این گزارش می‌افزاید با حضور نظامیان صهیونیست در شرق و جنوب نابلس، درگیری‌های شدیدی میان آنها و فلسطینیان روی داده است و شماری از فلسطینیان در این درگیری زخمی شدند.

نظامیان صهیونیست برای مقابله با فلسطینیان اقدام به تیراندازی، پرتاب بمب‌های صوتی و گاز اشک آور کردند.

نیروهای مقاومت «عرین الأسود» نیز اعلام کرد، مجاهدان این گروه در نابلس با نظامیان صهیونیست درگیر شدند و به سمت خودروهای زرهی آنها تیراندازی کردند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی به ویژه در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات