وزارت نفت قبض برق مشترکان تربت جام را می‌پردازد

شناسهٔ خبر: 109313 -
اخبار سراسری
وزیر نفت از پرداخت قبوض برق این دوره از مشترکان شهرستان‌های غرب خراسان جنوبی، که گاز منازل آن‌ها به دلیل افت فشار شبکه قطع شده بود، خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، وزیر نفت در پاسخ به دغدغه و مطالبه نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی ضمن صدور دستور ادامه تحویل اقلام و سوخت جایگزین به مشترکانی که به دلیل افت فشار با قطعی گاز مواجه شده‌اند؛ گفت: پس از تائید فرمانداران و ادارات گاز شهرستان‌های غرب خراسان جنوبی؛ قبض برق این دوره از مشترکین که گاز منازل آن‌ها به دلیل افت فشار شبکه قطع شده است؛ توسط وزارت نفت پرداخت خواهد شد.

اوجی در پاسخ به انتقاد نماینده چهار شهرستان خراسان جنوبی از افت فشار و ضعف شبکه گاز افزود: طرحی کارشناسی توسط استانداری خراسان جنوبی و با محوریت شرکت گاز تهیه شود و نزدیکترین شبکه اصلی گاز به استان مشخص شود تا وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران در اولین فرصت برای احداث شبکه جایگزین به منظور تقویت فشار در شرایط بحرانی تامین هزینه و اقدام کند.

حجت الاسلام نصیرایی نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی هم در این دیدار ضمن تاکید بر تقویت شبکه گاز شهری استان خراسان جنوبی؛ خواستار جبران خسارت به منازلی شد که در اثر افت فشار شبکه با قطعی گاز مواجه شده‌اند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴٠۲ همچنین از مردم استان به ویژه همشهریان شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه برای صرفه‌جویی در مصرف و همراهی در راستای پیشگیری از قطع گاز قدردانی کرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات