دستور رئيسي برای برخورد با متخلفان فروش رانتی خودرو

شناسهٔ خبر: 109217 -
اخبار سراسری
رئیس جمهور با بیان اینکه هیچ دستگاهی حق ندارد امتیازات ویژه برای خود در نظر گیرد، وزارت صمت و بازرسی ویژه ریاست جمهوری را مأمور بررسی واگذاری خودرو به دستگاه‌ها و برخورد با متخلفان کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی، روز یکشنبه در هیئت دولت، با توجه به افزایش برودت هوا و مصرف گاز در کشور، ضمن قدردانی از کارهای دستگاه‌های مرتبط دولت برای تأمین گاز مصرفی خانه‌های مردم و واحد‌های اداری و تجاری، بر اهمیت مدیریت مصرف تأکید کرد.

وزارت صمت و بازرسی ویژه ریاست جمهوری، مأمور بررسی واگذاری خودروها

رئیس جمهور با بیان اینکه تکمیل مرحله ۱۱ مجتمع پارس جنوبی در سال‌های گذشته می‌توانست در رفع ناترازی گازی، نقش مؤثری داشته باشد، اظهار داشت: پس از اینکه شرکت‌های خارجی، کار را ترک کردند، عملیات تکمیل این مرحله با قوت ادامه یافته است و در آینده نزدیک، به مراحل نهایی می‌رسد.

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی در زندگی و کسب و کار مردم، از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خواست که دغدغه‌های مردم درباره کندی اینترنت و دیگر مشکلات موجود را فوری پیگیری و رفع کند.

رئیس جمهور، همچنین با توجه به گزارش‌هایی درباره فروش خودرو به برخی دستگاه‌ها، خارج از ضوابط تعیین شده، نظارت بر فرایند فروش خودرو در چارچوب دستور ۸ بندی که سال گذشته در بازدید از پارکینگ ایران خودرو اعلام شد، مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه هیچ دستگاهی حق ندارد امتیازات ویژه برای خود در نظر گیرد، وزارت صمت و بازرسی ویژه ریاست جمهوری را مأمور بررسی واگذاری خودرو به دستگاه‌ها و برخورد با متخلفان کرد.

رئیسی، بار دیگر بر ضرورت تبیین و اطلاع‌رسانی برنامه‌ها و کارهای امیدآفرین دولت و دستگاه‌های اجرایی نیز تأکید کرد و با توجه به طرح ابهام برخی رسانه‌ها درباره برگزاری نشست‌های مربوط به مسکن، تصریح کرد: این موضوع، همواره برای دولت مهم بوده و نشست‌های هفتگی آن به‌طور مرتب، برگزار شده است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات