سقوط مرگبار پراید با ۵ سرنشین به گودال آب

شناسهٔ خبر: 108895 -
اخبار سراسری
رئیس اورژانس فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید و سقوط به داخل گودال آب پنج نفر را در شهرستان گچساران به کام مرگ برد.

به گزارش «تابناک»، جهانبخش وحدت نژاد چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار افزود: حادثه واژگونی و سقوط خودروی پراید به گودال آب در ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به مرکز پیام گچساران گزارش شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پایگاه های اورژانس شماره ۱ و ۳ شهری به محل حادثه واقع در روستای پشکان از توابع شهرستان گچساران اعزام شدند افزود: متاسفانه به دلیل گذشت زمان زیادی از غرق شدن خودرو پنج نفر از سرنشینان که یک نفر ایرانی و چهار نفر از اتباع افغان بودند جان باختند.

وحدت نژاد در ادامه گفت: یکی از سرنشینان با شکستن شیشه از خودرو بیرون آمده بود که توسط پرسنل اورژانس به بیمارستان شهید رجائی گچساران منتقل شد.

وی عنوان کرد: همه سرنشینان این خودرو مرد و کارگر بوده اند.

شاهدان عینی مه گرفتگی و کاهش شدید دید افقی را دلیل این حادثه عنوان کرده اند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شمار جانباختگان سوانح جاده ای کهگیلویه و بویراحمد امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۶.۵ درصد افزایش یافته است.

وحدت نژاد اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه امسال ۷۹ نفر بر اثر تصادف جاده ای در کهگیلویه و بویراحمد جان خود از دست داده اند در حالی که مدت مشابه پارسال ۵۸ نفر در سوانح جاده ای استان جان باخته بودند.

وی همچنین از افزایش ۲۱.۶ درصدی مصدومان سوانح جاده ای استان در سال جاری نسبت به پارسال خبر داد و اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان پاییز امسال ۱۰ هزار و ۷۰۰ نفر براثر تصادف خودروها زخمی شده اند در حالی که مدت مشابه پارسال هشت هزار و ۳۸۷ نفر مصدوم شده اند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مجموع ماموریت های تصادف های جاده ای استان را هفت هزار و ۴۲۵ مورد اعلام کرد و گفت: مدت مشابه پارسال ۶ هزار و ۲۸۱ تصادف در کهگیلویه و بویراحمد امدادرسانی شده بود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات